Ogłoszenia

Oferuje reklamę polegającą na dodawaniu ogłoszeń do serwisów z ogłoszeniami internetowymi.
Polega to na tym ze przesyłasz mi treść swojego ogłoszenia które chcesz zamieścić w internecie a ja wykonuje cala żmudna prace i dodaje je ręcznie np. do 300 stron z darmowymi ogłoszeniami.
Tymczasem Ty oszczędzisz cenny czas który możesz przeznaczyć na relaks lub swoje hobby.
Jest to świetna metoda promocji swoich usług która wykonuje szybko i skutecznie .
Tym samym zwiększając twoje szanse na pokazanie się szerokiej grupie internautów.
Zajmuje się dodawaniem ogłoszeń od dawna. Zazwyczaj z moich usług korzystają firmy zajmujące się nieruchomościami, mniejsze firmy wykonujące dane usługi lokalnie a nawet prywatne osoby które chcą coś sprzedać.

Jest to bardzo szybki, skuteczny i tani sposób na dotarcie do ogromnej liczby internautów np. dokładnie z danego rejonu Polski.

Gdzie znajdziesz swoje ogłoszenie ?
Wszystkie dodawane ogłoszenia są zamieszczane na portalach ogłoszeń najwyżej umieszczonych w wynikach wyszukiwarki google. Są to m.in portale ogólnopolskie, regionalne czy konkretnie dotyczące jakiejś tematyki np. ogłoszenia nieruchomości jeśli chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie

To ty decydujesz ile ogłoszeń ma zostać dodanych , czy to 100 czy 500. Cena jest stala za każdą paczkę umieszczenia 100 ogłoszeń zapłacisz mi 90 zł. Zazwyczaj takie ogłoszenie jest widoczne już po kilku minutach przez kolejne 30 dni a często nawet rok. Po tym okresie oczywiście ponownie można je zamieścić.

Na koniec zlecenia zawsze dodaje szczegółowy raport z linkami bezpośrednio do każdego dodanego ogłoszenia.

Pamiętaj ze oferuje pokazanie twojego ogłoszenia ogromnej liczbie internautów w krótkim czasie.
Czy wykorzystasz ten długoterminowy potencjał , zależy tylko od ciebie !.