Katalogowanie

RĘCZNE KATALOGOWANIE DO 400 WYSELEKCJONOWANYCH KATALOGÓW.

reczne-katalogowanie-stron-bez-automatow

Lista katalogów zawiera tylko te katalogi o wskaźniku do PR6, które spełniają moje surowe kryteria,
pod względem wartości wpisu dla pozycjonowania strony.
Liczy się tutaj przede wszystkim wiek domeny, liczba linków zwrotnych,wysoki PageRank i to aby katalog był zadbany i moderowany

Ręczne katalogowanie należy do najbardziej skutecznych, poprzez odpowiedni dobór katalogów, wpis taki dla wyszukiwarki jest bardziej wartościowy niż wpis z katalogu, do którego można dodać stronę automatycznie. Wpis z zadbanego katalogu daje Państwu nie tylko silny link pozycjonujący, ale także zwiększa ruch na Państwa stronę, co skutecznie przekłada się na zyski.

Ręczne katalogowanie jest obecnie jedną z najlepszych form pozycjonowanie stron internetowych.Wiele osób wciąż kataloguje twoje strony korzystając z przeróżnych automatów . Nie zdają sobie oni jednak sprawy że najlepsze katalogowanie to katalogowanie ręczne, gdzie każdy wpis opisany jest w inny unikalny sposób.Jest ono nadal podstawową zasadą przy pozycjonowaniu strony internetowej i powinno się dodawać strony z najwyższą starannością.Najczęściej nie przekraczając 15 wpisów dziennie, a raczej starać się dodawać płynnie i skrupulatnie przez pewien okres czasu aby wyszukiwarki nie potraktowały tych działań negatywnie.

Zalety katalogowanie ręcznego stron internetowych :

  • Wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania Google
  • Wysoka skutecznosc dodanych wpisów
  • Wzrost oglądalności strony
  • Podwyższenie Page Rank
  • Systematyczny wzrost wartościowych linków

Stosujac ręczne katalogowanie twojej strony masz pewność, że trafi ona we właściwej kategori w wartościowym katalogu .
Taki sposób dodawanie strony , na pewno nie zaszkodzi twoje stronie a zaowocuje wysoką pozycją w wyszukiwarkach np.Google.
Jedynie w ten sposób masz szanse na naturalny przyrost linków

Koszt katalogowania jednej strony wynosi 400 zł.W cenie tej dodatkowo oprócz standardowego raportu z linkami do wpisów w katalogach, otrzymasz dodatkowy raport z gdzie zaproponuje ewentualne zmiany w kodzie twojej strony tzw. „Optymalizacje kodu„.
Celem tego będzie skuteczniejsze pozycjonowanie twojej strony i poprawę szybkości jej ładowania.

W swojej ofercie mam również dodawanie strony do płatnych katalogów gdzie rozliczam się w poniższy sposób .
2 zł za jednorazowe dodanie strony do katalogu + opłata dodatkowa za dodanie do płatnego katalogu. (ceny od 1 do 9 zł ).
Wykonuje również katalogowanie do innej liczy katalogów darmowych lub płatnych.
Na pewno jest dla ciebie ważny wzrost popularności twojej witryny, dlatego już teraz złóż zapytanie o ewentualną wycenę.